Kosmetika Prouvé

Make up Prouvé

301001 | Make Up Perfect skin colour1 Make up pro všechny typy pleti – světle béžová
257 Kč 

Pro všechny typy pleti, hypoalergenní, 100% minerální složení ošetřující pokožku, poskytuje vyváženou a přirozenou barvu s dokonalým krytím. Saténové provedení, naprosto přirozený efekt krytí, snadnost použití to jen část předností. Sjednocuje barevnost a zakrývá nedokonalosti pleti. 

301003 | Make Up Matte skin colour 1 Make up pro mastnou a smíšenou pleť – světle béžová
257 Kč 

Určeno pro pleť náchylnou, aby se stala mastnou či lesklou. Je hypoalergenní a jemný, se sametovým efektem matné pleti, který trvá mnoho hodin. 100% minerální složení, jehož složky absorbují nadbytečný kožní maz. 

301005 | Make Up Illuminated skin colour 1
Make up pro matnou a unavenou pleť – světle béžová
257 Kč 

Ideální pro unavenou a matnou pokožku, kterou rozzáří, vyhladí jemné vrásky a dodá dlouhotrvající svěží vzhled. Vhodné i pro osoby s citlivou či alergickou pokožkou. Minerální filtry chrání pokožku před slunečním zářením.

301002 | Make Up Perfect skin colour2
Make up pro všechny typy pleti – přírodní béžová
257 Kč 

Pro všechny typy pleti, hypoalergenní, 100% minerální složení ošetřující pokožku, poskytuje vyváženou a přirozenou barvu s dokonalým krytím. Saténové provedení, naprosto přirozený efekt krytí. Sjednocuje barevnost a zakrývá nedokonalosti pleti.

301004 | Make Up Matte skin colour 2 Pro mastnou a smíšenou pleť – přírodní béžová
257 Kč 

Určeno pro pleť náchylnou, aby se stala mastnou či lesklou. Je hypoalergenní a jemný, se sametovým efektem matné pleti, který trvá mnoho hodin. 100% minerální složení, jehož složky absorbují nadbytečný kožní maz. 

301006 | Make Up Illuminated skin colour 2
Pro matnou a unavenou pleť – přírodní béžová
257 Kč 

Ideální pro unavenou a matnou pokožku, kterou rozzáří, vyhladí jemné vrásky a dodá dlouhotrvající svěží vzhled. Vhodné i pro osoby s citlivou či alergickou pokožkou. Minerální filtry chrání pokožku před slunečním zářením. 

Tvářenky Prouvé

301007 | Natural blush colour 1 Tvářenka / rozjasňovač přírodní barva – korál
238 Kč 

Poskytuje pleti jedinečnou svěžest, která zdůrazní přirozenou energii a vitalitu svěží pokožky. Má hladkou, sametovou texturu, která umožňuje pohodlnou aplikaci a dlouhotrvající účinek mnoho hodin. Poskytuje pokožce optimální úroveň hydratace, chrání ji před ztrátou vody a infiltrací škodlivých látek z prostředí. 

301009 | Natural bronzer colour 1 Tvářenka / bronzer přírodní bronzová - teple hnědá
238 Kč 

Poskytuje obličeji krásný odstín a drobné částice se dokonale mísí s pokožkou, posilují a odstraňují drobné nedokonalosti. Pomocí bronzeru můžete zvýraznit vybrané části obličeje a pomůže modelovat obrysy obličeje, kdy zdůrazní jejich přednosti a skryje všechny nedostatky. 

301011 | Natural highlighter colour 1 Tvářenka / přírodní zvětšovací barva – zlatá
238 Kč 

Rozsvětluje tvary obličeje, vyhlazuje a dodává energii po mnoho hodin. Hypoalergenní vzorec je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou, kterou nezatěžuje.  

301008 | Natural blush colour 2 Tvářenka / rozjasňovač přírodní barva – dusty rose
238 Kč 

Oživuje barvu pleti a vizuálně omlazuje pokožku, zdůrazní přirozenou energii a aplikací dosáhnete vzhledu zářivé a svěží pokožky. Má hladkou texturu, která zajistí dlouhotrvající účinek po mnoho hodin. Dá pokožce optimální hydrataci, chrání ji před ztrátou vody a infiltrací škodlivých látek. 

301010 | Natural bronzer colour 2 Tvářenka / bronzer přírodní bronzová – chladně hnědá
238 Kč 

Pokud chcete tváři dodat požadovaný tvar a vizuálně ji zeštíhlit, pak jistě použijte tento bronzer. Poskytuje obličeji krásný odstín a drobné částice se dokonale mísí s pokožkou, posilují a odstraňují drobné nedokonalosti. Je lehký a velmi jemný, což zaručuje výjimečnou trvanlivost make upu, navíc neztrácí a nemění barvu. 

301012 | Natural highlighter colour 2 Tvářenka / přírodní zvýrazňovací barva – perlová
238 Kč 

Rozsvětluje tvary obličeje, vyhlazuje a dodává energii po mnoho hodin. Hypoalergenní vzorec je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou, kterou nezatěžuje

Řasenky a tužky na obočí Prouvé

302001 | Lengthening and strengthening mascara
Řasenka prodlužující a zpevňující – černá
257 Kč 

Viditelně zlepší stav řas, sníží křehkost, řasy budou silnější a pevnější. Složení s krémovou texturou, hluboce černou a lesklou barvou. Přesný silikonový kartáček, který dokonale nanáší barvu a prodlužuje řasy, je hypoalergenní vhodná i pro osoby s kontaktními čočkami. 

303001 | Long lasting eyebrow pencil colour 1
Tužka na obočí dlouhotrvající – teplá hnědá
145 Kč 

Zvýraznění obočí, ale také pro vyplnění mezer bude díky optimální tvrdosti a přesnému hrotu hračkou. Tužka má vestavěné ořezávátko pro udržení ostrého hrotu. Vysoká pigmentace a odolnost proti vyblednutí zajišťují bezvadný vzhled po celý den. 

Rtěnka růžová
Rtěnka růžová

Matná rtěnka ve světle růžové barvě.

221 Kč

Expresivní korál
Expresivní korál

Matná rtěnka v expresivní korálové barvě.

221 Kč

302002 | Long-lasting eye stylist pencil
Oční tužka dlouhotrvající – černá
152 Kč 

Barva výborně kryje a vypadá čerstvě po celý den. Použití tužky je velmi jednoduché i pro začátečníky a krémové složení umožní nakreslit přesnou hladkou linku. Dodejte vašemu pohledu svěžest a jasnost až na 12 hodin. Složení je hypoalergenní, takže tužku mohou použít i osoby mající citlivé oči. 

303002 | Long lasting eyebrow pencil colour 2
Tužka na obočí dlouhotrvající – studená hnědá
145 Kč 

Zvýraznění obočí, ale také pro vyplnění mezer bude díky optimální tvrdosti a přesnému hrotu hračkou. Tužka má vestavěné ořezávátko pro udržení ostrého hrotu. Vysoká pigmentace a odolnost proti vyblednutí zajišťují bezvadný vzhled po celý den. 

Smyslná červená
Smyslná červená

Matná rtěnka ve smyslně červené barvě.

221 Kč

3v1 Micelární voda

183 Kč