Péče o tělo Prouvé

Hydratační tělový peeling

Hydratační tělový peeling
Hydratační tělový peeling

Tajemství krásné pokožky je v každodenní péči. Ve skutečnosti stačí tak málo, abyste tuto péči proměnili ve voňavý rituál, který vám dopřeje chvilku příjemné relaxace. Z tohoto důvodu jsme pro vás vytvořili unikátní kosmetiku Simply Pleasures, která vám pomůže zajistit dobrý stav a dokonalý vzhled vaší pleti.

Náš tělový peeling vám dá poznat tajemství sametové kůže. K udržení hladké a mladé pleti potřebuje pokožka intenzivní čištění. Systematické odstraňování odumřelé kůže při relaxační masáži ve sprše nebo vany je skvělým způsobem, jak ji posílit a posílit. S tímto vědomím byl vytvořen DAILY MOISTURIZING BODY SCRUB, který dokonale čistí a dokonale vyživuje pokožku. Tělový peeling obsahuje jemně mleté meruňkové kameny, které stimulují mikrocirkulaci a zajišťují dokonalou hladkost pokožky a rostlinných komplexů, které pomáhají udržovat její správnou hydrataci. Díky použití originálních francouzských olejů má krásnou, smyslnou vůni, která vám umožní se na chvíli odpojit od reality.

Jaké je naše tajemství? Botanický komplex extraktů z pěti řas, bohatý na minerály, polysacharidy a aminokyseliny, které pomáhají udržovat správnou úroveň hydratace, obnovují vitalitu a zlepšují vzhled kůže.

Jak jej používat? Naneste malé množství peelingu na mokrou pokožku a masírujte kruhovými pohyby, poté opláchněte vodou. Aplikujte 2-3 krát týdně. Nezapomeňte před použitím protřepat.

Čím tak krásně voní? Černý rybíz, bergamot, růže, lilie z údolí, mech, pižmo a cedrové dřevo vytvářejí vůni, kterou byste rádi oslovili pro oba.

Bylinný a zeleninový komplex s arnikou, jalovcem, hořcem, čarodějnicí, třezalkou, chmelem, meduňkou, rozmarýnem a pšeničnými klíčky, regenerační, zklidňující a proti stárnutí.

Obsah: 250 ml
                                                          Cena: 227 Kč

Hydratační sprchový gel Prouvé

Hydratační sprchový gel Prouvé
Hydratační sprchový gel Prouvé

Dejte svému tělu šanci zažít dotek jemného gelu, který vaši pokožku úžasně provoní, učiní na dotek sametovou a díky silnému hydratačnímu účinku hydratuje na celý den. Obsahuje unikátní rostlinnou složku Xeradin ™ ,která je přirozeným zdrojem 24hodinové hydratace. Jeho jedinečná olejovitá konzistence vytváří jemnou pěnu, která dokonale čistí a stará se o pokožku, takže ji skvěle osvěží. Krásná vůně originálních francouzských olejů vás také uvolní a dodá pocit luxusu.

  • Chcete znát tajemství gelu? Botanický komplex extraktů z pěti řas bohatých na minerální soli, vápník, fosfor, jód a vitamíny, které přirozeně obnovují vitalitu a zlepšují vzhled pokožky.

  • Proč si gel zamilujete? Protože úžasně voní, budete mít měkce sametovou pokožku, dlouze hydratuje.

  • Čím tak krásně voní? Černý rybíz, bergamot, růže, lilie z údolí, mech a cedrové dřevo vytvářejí vůni, kterou každou chce.

  • Jak jej používat? Naneste malé množství gelu na vlhkou pokožku, jemně masírujte, dokud se nevytvoří sametová pěna, a poté opláchněte vodou.


Obsah: 250 ml
Cena: 227 Kč

Hydratační tělové mléko Prouvé

Hydratační tělové mléko Prouvé
Hydratační tělové mléko Prouvé

Firma Prouvé pro vás vytvořila lehký balzám, který díky blahodárným složkám účinně hydratuje, vyživuje a chrání před vysušením. Funguje okamžitě a trvale, protože obsahuje jedinečnou rostlinnou složku Xeradin ™ , která výrazně zlepšuje funkce pokožky a snižuje ztrátu vody. Balzám je perfektně vstřebáván, takže pokožka je vláčná, extrémně měkká a hedvábná na dotek. A její krásná, uvolňující vůně zůstane vydrží po celý den.

  • Co je tajemství mléka? Komplex extraktů z pěti řas bohatých na minerály, polysacharidy a aminokyseliny, které přirozeně obnovují vitalitu a zlepšují vzhled pokožky a pomáhají udržovat správnou úroveň hydratace.

  • Proč ho budete milovat? Pro dlouhotrvající hydrataci, příjemný pocit pohodlí a sametové vyhlazení pokožky.

  • Proč voní tak krásně? Černý rybíz, bergamot, růže, lilie, mech a cedrové dřevo vytvářejí luxusní vůni.

  • Jak je používat? Aplikujte na kůži malé množství balzámu a jemně masírujte. Používejte pro denní hydrataci po koupání.


Obsah: 250 ml
Cena: 227 Kč

Hydratační krém na ruce Prouvé

Hydratační krém na ruce Prouvé
Hydratační krém na ruce Prouvé

Aktivní složky krému vytvoří neviditelnou rukavici na dlani, která chrání pokožku před ztrátou vody. Díky tomu je pokožka vašich rukou lépe hydratovaná, pevnější a hladší.

Obsah: 50 ml
Cena: 152 Kč

Chcete kosmetiku Prouvé kupovat levněji?

Výše uvedené ceny jsou platné pro koncový prodej.

Kosmetické přípravky Prouvé můžete nakupovat levněji a to díky registraci, která je zcela zdarma bez nutnosti pravidelných odběrů.

Registrace pro nákup parfémů a kosmetiky Prouvé ZDE