Unikátní kolekce parfémů Prouvé

Blossom symphony
Blossom symphony

Unikátní parfémy Prouvé

Firma Prouvé se neustále snaží přinášet na trh nové produkty a tentokrát se jedná o dva exclusivní parfémy. Jedinečnost těchto parfémů vyzařuje už ze samotných flakónů, které mají objem 100ml. Tato kolekce obsahuje dámský a pánský parfém. Pokud preferujete luxusní vůně, které jsou originální a nevadí vám, že se vás každý bude obdivně ptát "čím to voníte", pak jsou tyto parfémy ideální volbou.

Blossom symphony - dámský
hruška, černý rybíz, růže

Proč ho budete zbožňovat:
za výlet smyslů do samotného středu slunečného léta. Silně ovocné parfémy, obohacené o klasické aroma zralých růží a špetku pikantního, růžového pepře dokážou, že nikdo kolem vás neprojde bez povšimnutí. Vanilka a cedr - přítomné ve spodních tónech -  vůni zněžňují a dodávají jí na tajemnosti. Nechte se unášet květinovou vibrací!

Typ vůně: květinově-ovocná
Jak je vnímán: ovocný, sladký, mírně kořeněný
Projekce: mírná
Obsah: 100ml
Parfemace: francouzské vonné oleje 20%
Cena: 620 Kč / 100ml

Spicy wild
Spicy wild

Spicy wild - pánský
růžový pepř, šalvěj, kardamon

Co vás na něm bude přitahovat:
možnost sebevyjádření bez kompromisů. Ideálně vyvážené spojení stimulující šalvěje s jemně sladkou vanilkou a intenzivními, pepřovými tóny je jako vaše jedinečná vizitka. Sebejistá vůně se silnou projekcí podmaňuje guajakové dřevo přítomné ve spodních tónech a lehký kvítek fialky mu dodává nezkrotnou svěžest.

Typ vůně: fougére
Jak je vnímán: něžný, kořeněný
Projekce: silnou
Obsah: 100ml
Parfemace: francouzské vonné oleje 20%
Cena: 620 Kč / 100ml


Pokud máte zájem nakupovat tyto exclusivní parfémy Prouvé se slevou 25%, zaregistrujte se zdarma bez povinných odběrů. Z vlastní zkušenosti mohu oba parfémy doporučit, mají originální krásnou vůni a s dlouhou výdrží.